Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
11 września 2018
Przekazanie obowiązków zastępcy dyrektora CDiS SZ
W dniu 6 września 2018 r. nastąpiło oficjalne przekazanie obowiązków Zastępcy Dyrektora CDiS SZ – Szefa Pionu Rozwoju Koncepcji i Wykorzystania Doświadczeń. Na uroczystej zbiórce personelu Centrum obowiązki zastępcy z rąk płk. Roberta Kardasia przejął płk Andrzej Siry.


Po odczytaniu decyzji Ministra Obrony Narodowej o wyznaczeniu na stanowisko nastąpiło podpisanie protokołów objęcia i zdania obowiązków, po czym obaj oficerowie złożyli meldunek dyrektorowi CDiS SZ płk. Jarosławowi Mokrzyckiemu. Dyrektor w swoim wystąpieniu przypomniał bogaty żołnierski życiorys płk. Kardasia i podziękował mu za profesjonalne dowodzenie podległym mu pionem, a przede wszystkim za półroczne, sprawne kierowanie Centrum jako cz.p.o. dyrektor. Wręczył także żegnanemu oficerowi honorowe wyróżnienia. W dalszej kolejności płk. Mokrzycki przedstawił sylwetkę nowo mianowanego zastępcy i złożył mu gratulacje z powodu wyznaczenia na to stanowisko.

Na zakończenie uroczystej zbiórki płk Kardaś dokonał wpisu w Księdze Pamiątkowej CDiS SZ oraz podziękował wszystkim za wspólną służbę i znakomitą współpracę, życząc jednocześnie dalszych osiągnięć w służbie i pracy oraz udanej realizacji ambitnych planów i odpowiedzialnych zadań stojących przed personelem Centrum.

Dołączona galeria zdjęć: Przekazanie obowiązków zastępcy dyrektora CDiS SZ
generuj pdf
Kontakt

Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych
Szubińska 105
85-915 Bydgoszcz
tel. 261410301
fax. 261410354
cdissz@mon.gov.pl

    
  • english version
  • BIP